Дослідник та реабілітолог 56-річний Костянтин Стасюк розробив систему координованого бігу, яка дозволяє організму не втомлюватися.

Він каже, що завдяки його методиці людина не відчуває власної ваги і стає легшою. Хоче навчити координованого бігу українських футболістів.

«Якщо бігати за моєю методикою, то під кінець другого тайму вони тільки розігріються і будуть повними сил, — сказав Костянтин. — Тоді як їхні супротивники вже видихнуться і ледь ноги волочитимуть. Я знаю, як вивести нашу збірну з футболу у чемпіони»,- каже він.

Костянтин показав відео, на якому знято його біг. Видно, що він бігає, сильно тупаючи ногами.

«Сильний удар ногою під час руху дозволяє вивільнити енергію, яку використовую для подальшого бігу. Цей рух називається техніка складного ламаного бігу, коли постійно доводиться зупинятися і розганятися, розвертатися на ходу, перестрибувати. Якщо вчити цьому наших спортсменів, вони буду підготовлені краще будь-кого на світі», — вважає Стасюк.

Видно, як на екрані до Костянтина підходить лікар і міряє тиск. Прилад показує 140 на 90, а до забігу було 130 на 80. У 20-річного форварда з міні-футболу, який бігав на рівні із Костянтином, але раніше зійшов із дистанції через втому, показники тиску підвищилися до 200 на 100, до забігу були 120 на 80.

Gazeta.ua

Поделиться в социальных сетях:

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ КОНСТАНТИНА СТАСЮКА

Рекорды Константина Стасюка
Сегодня все знают Константина Васильевича Стасюка как уникального реабилитолога, который ставит на ноги пациентов, утративших надежду на выздоровление. Но кроме этого, в его огромном багаже множество спортивных достижений и установленных рекордом, многие из которых официально зарегистрированы в Книге рекордов Гиннеса. 2001 год. К. Стасюк пробежал 43 км. с грузом в 46 кг при собственном весе в 60 кг. 2002 год. Транскарпатский зимний забег на 240 км.   Читать далее...

Яндекс.Метрика