Завершується серія благодійних сеансів лікаря біо-гравітатора Костянтина Стасюка. Чотири дні проходили реабілітаційні сеанси для чотирьох діточок вихованців Вишгородської районної спеціальної школи «Надія».

Це не єдина, а перша в своєму роді акція відомого українського рекордсмена та цілителя Костянтина Васильовича Стасюка. Найближчим часом Майстер має намір провести благодійні реабілітаційні сеанси для дітей та їх батьків в інших регіонах країни.

К.Стасюк і журналісти часопису «Нова Січ» давно підтримують дружні стосунки з Головою Вишгородської РДА О.О.Приходьком. Саме він і виступив ініціатором благодійної оздоровчої акції для хворих дітей. Порадилися з лікарями, педагогами. Відібрали хворих дітей, отримали дозвіл батьків.

Перед сеансами дітей оглянули лікарі.

Чотири дні Костянтин робив біогравітаційні масажі. В результаті, підлікував і батьків, педагогів, лікарів.

За експерементом, з перших годин, спостерігала талановита журналістка ТРК «ВишеГрад» Галина Вовчук. Вона буквально переслідувала біогравітатора. Непомітно захопилася і в творчому пориві змонтувала цілий фільм.-Костянтин Стасюк буквально творить чудеса! — говорить Голова Вишгородської РДА Олександр Приходько — Знаю його багато років. Тому, коли випала така нагода, зробив все, аби Костянтин реально допоміг діточкам. Сподіваюся, цілитель і рекордсмен буде частим гостем у нашому районі. Мабуть це і є, хай маленька, але реальна добра справа!

-Районна влада робить все можливе, аби діти з особливими потребами, отримували все необхідне! — розповіла заступник Голови Вишгородської РДА Валентина Духота, — Вдячні Костянтину за підтримку! Я коли зайшла в школу, відразу відчула гарну ауру. І діти, і батьки, і вчителі у якомусь доброму піднесенні. Будемо просити Костянтина продовжити акцію, аби допомогти максимально можливій групі діточок.

З журналістами поспілкувалися лікарі, які констатували покращення стану дітей, педагоги, батьки.

-Я вражений такою гостинністю, щирим прийомом! — поділився К.Стасюк, — Зробив все, для діточок. Сподіваюся, все буде добре! Можливо, скоро, у Вишгороді проведемо відкриту демонстрацію нових технік бігу, витривалості організму. Нині тривають переговори.

Деталі: Констянтин Васильович Стасюк дослідник, реабілітолог. Розробив власну систему координованого бігу, яка змінює всі уявлення про можливості людини під час бігу. Винайшов систему біогравітаційного масажу, який реально допомагає при складних захворюваннях, у тому числі ДЦП. Вважає себе козаком-характерником.

 

Інформаційна довідка

  1. 2001 рік. К.Стасюк пробіг 43 км. з вантажем у 46 кг при власній вазі у 60 кг
  2. 2002 рік.Транскарпатський зимовий забіг на 240 км
  3. 2005 рік. В програмі «Диваки» (ТРК «Тоніс») К.Стасюк пробіг по «вісімці»  з ватажем, що перевищував власну вагу, при цьому мав на кожній нозі по 10 кг вантажу.
  4. 2009 рік. Змагання на витривалість з чемпіоном Європи з легкої атлетики С.Лобановим для популярної програми «Паралельний світ» СТБ. К.Стасюк пробіг 250 кіл по складній траєкторії руху, на фініші показники артеріального тиску і сердечних скорочень зменшилися відносно початку забігу, що офіційно зафіксовано професійним медиком. Медичні показники професійного спортсмена, що пробіг 15 кіл, значно підвищилися.
  5. 2010 рік. В рамках програми втілення новітніх технологій бігу в сучасний футбол, К.В.Стасюк змагаючись з 20-річним форвардом вищої ліги з міні-футболу з динаміки руху і витривалості, переміг з надзвичайними показниками. Юний спортсмен, пробігши 15 дистанції, зійшов з неї, кардіологічні показники до забігу були 12080, після вимушеної зупинки – 200100. 55-літній Стасюк легко пройшов всю дистанцію! Показники до забігу 13080. Після – 14090. Задишка відсутня.
  6. 2010 рік. Телеканал К1 в програмі «Брама часу» зафіксував забіг К.Стасюка з вантажем 16 кг лише на одній нозі на відстань 500 метрів. Динаміка рухів під час бігу була ідеально скоординована. На фініші задишка була відсутня повністю. Майстер спорту з гірських лиж, який опонував Стасюку (25 років, вага 95 кг) взагалі не зміг рухатися з таким вантажем.

[nggallery id=3 template=caption]


Поделиться в социальных сетях:

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ОФИЦИАЛЬНЫЙ САЙТ КОНСТАНТИНА СТАСЮКА

Рекорды Константина Стасюка
Сегодня все знают Константина Васильевича Стасюка как уникального реабилитолога, который ставит на ноги пациентов, утративших надежду на выздоровление. Но кроме этого, в его огромном багаже множество спортивных достижений и установленных рекордом, многие из которых официально зарегистрированы в Книге рекордов Гиннеса. 2001 год. К. Стасюк пробежал 43 км. с грузом в 46 кг при собственном весе в 60 кг. 2002 год. Транскарпатский зимний забег на 240 км.   Читать далее...

Яндекс.Метрика